• Новак
LED лента целата кабина во внатрешноста на белата гумени дигитални фото кабина

LED лента целата кабина во внатрешноста на белата гумени дигитални фото кабина

DEN 29712.00
Во достапна форма

Пристапност

1 ft користење на логото : мали лого за слободни додаток : led светла,поправка колекции и далечински управувач,јажиња,торбичката и така натаму Компресор : водоотпорен,со CE/UL сертификат Гаранција : 18 месеци Приклучок : различни држави ,на различни напон и приклучок
Прикажи слики форма Клиенти :
Led светло за избор
Пакување & Испорака
Сертификат : најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Доза вашиот воздушниот компресор може да се користат во нашата земја?
A : Да,ние ќе се обезбеди воздушен компресор што се погодни за вашата земја моќ и приклучокот.
П : Може да дизајнира еден специјално?
A : Да,ве молиме да ни испрати детали и скица или слика на вашите барања и ние ќе ви цитирам нашите најдобри цени .Нашата компанија е основана во 2009 година,има 7 години професионално искуство во развој и производство на гумени сезонски украси, прослава или комерцијални гумени производи, кои се движат од партија,свадба,настан,Божиќ,ноќта на Вештерките и така натаму.Ние сме Alibaba Оценуваат 6 години Злато Снабдувач.По превозот,ние ќе ви ја испратиме следење на број на вас). CE/UL/RHOS наведени, competitve цена .
Компанијата Информации
Yushan Yijia гумени производи Ко.

Главните карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PHS005
Шема:
Никој
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со стп слој
Надвор големина:
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со стп слој
боја:
внатре виолетова,надвор бела
една врата големина:
1.92*0.96 m (6.5*3ft) или cutsom
LED СВЕТЛА:
LED лента целата кабина
Додатоци:
компресор,далечински управувач,торбичката,нокти,јажиња,поправка платно
Воздушниот Компресор:
со CE/UL сертификати
логото:
слободни се печати вашето лого
Гаранција:
2 години
Употреба:
партија,свадба,настан,Божиќ

Избор на клиент