• Новак
Orthopedics инструмент нерѓосувачки челик билатерални жица tightener тесни жица уред за врзување string orthopedist употреба алатка

Orthopedics инструмент нерѓосувачки челик билатерални жица tightener тесни жица уред за врзување string orthopedist

DEN 23520.00
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот
овој производ користи за скршеница фиксација
никогаш не rusty нерѓосувачки челик

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
HUATRAU
Ефект:
Коска Нега
Број На Модел На:
жица tightener
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент