• Новак
DIY Fuzz Лице педалата за полнење клон PCB Гитара Ефекти на Возилото и пред-drilled 1590B куќиште

DIY Fuzz Лице педалата за полнење клон PCB Гитара Ефекти на Возилото и пред-drilled 1590B куќиште

DEN 1166.40
Во достапна форма

Пристапност

Висок квалитет и поевтини FUZZ Ефект Peda l (Ајде да се направи свој ефект на возилото) карактеристики на Производот
1) Број на Моделот : FUZZ лице
2) Тип : FUZZ Ефект на возилото
3) DC ЏЕК
4) 6.35 MM I/O ЏЕК
5) 3 Копчиња
6) PCB одбор
7) 1590 B пред-drilled куќиште
8) 9v Тесто snap
9) 3 PDT footswitch
10) 3мм LED
11) Точно се заобиколат
12) инструкции за Инсталација
13) Димензија : 112(L) X60(W) X32(H)mm
Професионален инженер deparment и КК тим земе строга контрола на секоја единица производ за да бидете сигурни дека висок квалитет, секој производ ќе биде целосно 5 чекори тестирани пред испраќање.
Забелешка : Ако има проблем со инсталацијата, ве молиме контактирајте со нас во прв пат ви благодариме!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
FUZZ
Бренд Име:
landtone
Тип:
Ефекти
Тип:
Ефекти
Ефект:
FUZZ
боја:
Сребро.
Материјал на Домување:
Алуминиум allox
Производ големина:
1590B(112*60*31)
Објектот Тежина:
281g
моќност:
9V батерија /AC адаптер (Ниту вклучени)

Избор на клиент