• Новак
COOKNBAKE DIY DIY Силиконски Калап за Чоколадо, Ice cube, Желе , Пудинг, Сапун, Торта, Со 16 Дупки Мачка Шепа CDSM-566

COOKNBAKE DIY DIY Силиконски Калап за Чоколадо, Ice cube, Желе , Пудинг, Сапун, Торта, Со 16 Дупки Мачка Шепа

DEN 139.00
DEN 213.60
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 15.9*15.9*1.6 Производ тежина : 75g Производот Цел : заработите Чоколадо. направи рачно изработени сапун.направете Пудинг

Главните карактеристики

Бренд Име:
COOKNBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-566
Тип:
Торта Алатки

Избор на клиент