• Новак
MissCyCy 4 Colorss Стаклени Обетки Кристал Геометриски Златна Боја Капка Обетки За Жените Мода Накит

MissCyCy 4 Colorss Стаклени Обетки Кристал Геометриски Златна Боја Капка Обетки За Жените Мода Накит

DEN 36.00
DEN 48.48
-26 %
Во достапна форма

Пристапност

Потоа го стави во посебна кутија.
Ако стоката се појави на не-вештачки штета, како што се квалитетот проблем, ве молиме потврдете по примањето во контакт со нас. Кога испраќање на стоки, ние ќе им даде на стоки спакувани во слој од пена подлога. Па кога ќе ја прими стоката, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации. 2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Ние може да бесплатен превозот од DHL, EMS или други комерцијални Курир да испратиме стоката.
2 Пристигнување Време
Кина пост воздух mail : околу 35-40 работни дена да пристигне
DHL/UPS / DHL : околу 3-8 работни дена да пристигне
EMS : за 4-10 работни дена да пристигне
3 Царина
Обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Па ве молиме немојте да се грижите, вашата стока ќе биде безбедно да се дојде. Ако имате она што не се задоволни за стоки, ве молиме да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
Секој производ што ќе се користат специјални OPP вреќа пакување. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се според вашето барање, колку што е можно да се справи со стоката.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AD85dasd
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
MissCyCy
Метали Тип:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes

Избор на клиент