• Новак
LACESVOGUE 14 метри(5 метри)/многу Ширина 8.5 см бела и црна Organza везови Чипка ткаенина/DIY Додатоци/1022699

LACESVOGUE 14 метри(5 метри)/многу Ширина 8.5 см бела и црна Organza везови Чипка ткаенина/DIY Додатоци/1022699

DEN 292.00
DEN 336.00
-13 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети се испраќаат само по уплата. Ве молиме проверете ги превозот и Пакување листа за детали. Бесплатен превозот : a. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Но, ако постои било квалитетот проблем кој предизвика кога ќе го примите производи,pls контактирајте со нас во 7days!Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или на пазарот на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. За враќање политика,pls приказ на детали на Aliexpress ПРЕМИЕР слободни врати превозот политика.393 инчен
Точка Бр. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност.

Главните карактеристики

боја:
црна 14 метри, бела 14 дворови, црни 5 метри, бела 5 метри
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
8.5cm
Број На Модел На:
1022699
Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
LACESVOGUE

Избор на клиент