• Новак
Dual Дигитални RKC екранот ПИД температура контролер РЕКС-C400FK02-М*НА со 1M К thermocouple Реле Излез

Dual Дигитални RKC екранот ПИД температура контролер РЕКС-C400FK02-М*НА со 1M К thermocouple Реле Излез

DEN 369.60
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Дисплеј Тип:
Дигитални
Моќност Тип:
полнач
Употреба:
Индустриски
Теорија:
температурата контролер
Стил:
Стои Станица
Број На Модел На:
РЕКС-C400FK02-М*ЕДЕН
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Бренд Име:
VIDONIA

Избор на клиент