• Новак
топла продаде >>Жешка! Домот мулти-боја Природен камен suite (ѓердан, нараквица, обетки)

топла продаде >>Жешка! Домот мулти-боја Природен камен suite (ѓердан, нараквица, обетки)

DEN 1507.00
DEN 2008.80
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух .
3 : ) имав неколку трговци, тие го продаде производот , и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции. Ние се обезбеди враќање и
размена на услуги.
4 : ) Капка брод и се комбинираат брод се двете достапни.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас.
Време на испорака можат да бидат различни, особено за време на максималните периоди на работа.
2) ве Молиме да ги споделите со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Сет
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring

Избор на клиент