• Новак
Автоматскиот автомобил rear view camera донесе 4 led и Динамична песна линија стаклена леќа 170 широк агол за SsangYong Actyon Korando Rexton

Автоматскиот автомобил rear view camera донесе 4 led и Динамична песна линија стаклена леќа 170 широк агол

DEN 1152.00
DEN 2257.92
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

02 Лукс
Леќи на камерата : 23 mm
Погледнете Агол : 170 степен
Sync.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Сакаат ќе уживате во вашата шопинг време !!!
.
добредојдовте на нашата продавница
Нашата компанија се специјализирани во rearch и развој,
производство и продажба за многу години
Сертификат за инспекција производ
Деталите на камера
Параметри на возилото наназад камера
170 степен задна камера
РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1.
ТВ систем : PAL/NTSC
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)
Минимална Осветлување : 0.
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.0 Vpp, 75 Ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : 90m A
Оперативен Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимум
Складирање Температура : -40 до + 100°C, 95% RH максимум
Вода-доказ : IP69 K
Производ функција
Како да го инсталирате камера???
Ефект по инсталација
Пакетот Вклучува :
1 x автомобил задна камера донесе динамична песна линија
1 x Моќ Кабел
1 x Видео Кабел
1 x Упатство
Многу го цениме за вашиот очекувајте .

Главните карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Ноќ визија:
Yes
Shockproof:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Леќа агол:
170 Широк Агол
Функција:
автомобил rear view camera
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Стакло
Школка Материјал:
Пластични
универзал или оригиналниот:
оригиналниот
Се вклопуваат во автомобил:
за Ssangyong

Избор на клиент