• Новак
2017 Лето Девојки Облека Поставува Бебе Тинејџерскиот Деца Возбудува Исклучување Рамо Кратко Sleeve Кошула+Цветни Печати Долго Панталона 2Pc Одговараат на

2017 Лето Девојки Облека Поставува Бебе Тинејџерскиот Деца Возбудува Исклучување Рамо Кратко Sleeve Кошула+Цветни

DEN 432.00
DEN 784.32
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот.39 инчи (во)
Можете да оставите порака да ми големина ти треба
Прирачник за мерење, постојат 1-2 см грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Белешки За Корисниците
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе земе од 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 9, 11, 13
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
100211/ 100635-160
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Јака:
О Деколте

Избор на клиент