• Новак
22colors моден дизајнер mens слаби 1200 игла вратот врски 6cm gravatas за мажи шарени paisley бизнис вратоврска 100pcs fedex

22colors моден дизајнер mens слаби 1200 игла вратот врски 6cm gravatas за мажи шарени paisley бизнис вратоврска

DEN 9600.00
DEN 12000.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба,
ако не,јас ќе брод случаен избор,ви благодариме
ако у треба различен износ,pls контактирајте ме ,јас ќе се промени цената .
ние сме фабрика ,не падне на превозот ,OEM цел.квалитет 100% ветување.
Може да обезбеди најниска цена
Материјал : 100% увозот 1200 игла на Јужна кореја свила
Големина : 6 цм широки , 145 см долго
Пакување : opp

Главните карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
One Size
Број На Модел На:
6cm
Тип На Објект:
Врски

Избор на клиент