• Новак
JUJIA Мода Накит Tassel Обетки Евтини Свадба Бохемски Капка Изјава Обетки За Жените Цвеќиња Шарм C3409-1

JUJIA Мода Накит Tassel Обетки Евтини Свадба Бохемски Капка Изјава Обетки За Жените Цвеќиња Шарм C3409-1

DEN 94.00
DEN 167.04
-44 %
Во достапна форма

Пристапност


за сите tassel обетки

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Предиво
Број На Модел На:
Студ
Бренд Име:
JUJIA
Технологија:
моден накит
Процесот:
моден обетки
Изработка:
Tasse
планирам:
dangle
проект:
Свадба
дизајн:
Бохемски
excogitation:
Пад
Атрибут:
Изјава
pohgq:
Жените Earring

Избор на клиент