• Новак
4D Господар око модел 32 компјутери собрани човечката анатомија нова 3D структура загатка човечкото тело

4D Господар око модел 32 компјутери собрани човечката анатомија нова 3D структура загатка човечкото тело

DEN 1439.04
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било каква увоз доход, кои можат да го направат. Доколку имате прашања за вашата нарачка, ве молиме ни e-mail за услуги на клиентите пред да замине негативни повратни информации. Превозот 1.По добивањето на објектот, ве молиме љубезно се потврди приемот од страна на напуштање на повратни информации за нас.Ве молиме прочитајте преку овој оглас за да се стекнат со сеопфатно разбирање на објектот спецификациите, компатибилноста, цена и испорака услови пред ставање на ред. Сепак, дури и со многу поголема контрола на квалитетот, проблеми се јавуваат понекогаш за време на превозот или ракување.
4 D Господар око модел 32 компјутери собрани човечката анатомија нова 3 D структура загатка (Финалето Димензија : 100*58*126mm)
Плаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Ако имате било какви прашања или ви се потребни за поддршка на корисниците, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние пак нашите производи претпазливо и не сме одговорни за телесно оштетување/(загуби) за време на превозот.Е-мејл нотификации се пратени до купувачите по предмети се испраќаат.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Дефиниција
Големина:
Manka Care
Тежина:
0.2kg
Број На Модел На:
Manka Нега
Шаблон Тип:
колекции
Материјал:
Manka Нега
Количина:
Manka Нега

Избор на клиент