• Новак
RINGCALL симпатична Автомобил Телефон Носителот 360 Шофершајбната Планината Заградата за Doogee X6/X6 Pro/DOOGEE F5/Y200/Doogee Х5 T6 ht3 HT7 HT17

RINGCALL симпатична Автомобил Телефон Носителот 360 Шофершајбната Планината Заградата за Doogee X6/X6 Pro/DOOGEE

DEN 199.00
DEN 325.44
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


БРЗ ПРЕГЛЕД :
Оваа симпатична морон купот на шофершајбната автомобил планината носител е наменета за сите паметни телефони помалку од 6 инчи од премиум материјал, кој може совршено да го држете вашиот телефон цврсто во вашиот автомобил кога возите без блокирање на вашиот видите или очите и да го заштити вашиот телефон од штети или испакнатини Пакет се вклучени : 1x Универзален Автомобил Планината Лулка Стојат Држачот за Паметен Телефон

Главните карактеристики

Бренд Име:
Lulumi
Број На Модел На:
Телефон Носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Тип На Единица:
парче
Број На Модел На:
поддршка soporte за сите паметни телефони помалку од 6
Пакет:
Глувчето автомобил phone Држач (не се вклучени мобилен телефон)
Погоден ширина:
30-80см
Компатибилен Model3:
За Samsung
Компатибилен Model4:
За sony
Компатибилен Model5:
за Xiaomi
Компатибилен Model6:
за lenovo
Компатибилен Model7:
За Doogee
Компатибилен Модел 8:
за лета

Избор на клиент