• Новак
Бидејќи леплива позадина позадина водоотпорен задебелување кујна, тоалет тоалет оризова бела Мозаик имитација керамички tile1382

Бидејќи леплива позадина позадина водоотпорен задебелување кујна, тоалет тоалет оризова бела Мозаик имитација

DEN 1036.80
Во достапна форма

Пристапност


Производ size500 * 60 cm

Главните карактеристики

Димензии:
ширина е 60см
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
tongyong
Шема:
Yes

Избор на клиент