• Новак
Една Ролна 8 Бои 30AWG Жица за Завиткување Жица, Конзервирани Бакар Цврсти, PVC изолација.

Една Ролна 8 Бои 30AWG Жица за Завиткување Жица, Конзервирани Бакар Цврсти, PVC изолација.

DEN 671.04
Во достапна форма

Пристапност

Една Ролна 8 Бои 30 AWG Жица. Боја : Црна, Кафеава, Црвена, Grange, Жолта, Зелена, Сина, Пурпурна. Должина : секоја боја 25 метри, вкупно 200 метри. PVC изолација, Конзервирани бакар солидна диригент. Диригент Кол. : 0.25 mm / 0.01" Изолација Кол. : 0.5~0.6 mm / 0.02"~0.024" 100% нови, никогаш не се користи. Примена : Внатрешните инсталации во електрична & електрична опрема. Други бои, ве молиме, посетете ја мојата продавница.
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Тип:
Изолирани
Примена:
Надземни
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЖИЦА-30AWG8-1
Изолација Материјал:
ПВЦ
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста

Избор на клиент