• Новак
Трговија На Големо Уникатен И Трендовски Гроздобер Француски Булдог Алки Антички Сребрен Бронза Бакар Алки За Жени Мажи Со Висок Квалитет Дизајн

Трговија На Големо Уникатен И Трендовски Гроздобер Француски Булдог Алки Антички Сребрен Бронза Бакар Алки

DEN 1439.52
Во достапна форма

Пристапност


"""""Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y
""""" Нашата плаќање и испорака
Ние ќе го испратите производот систем откако ќе ја потврдите вашата исплата во рок од 3-5 дена
Посредувањето е најдобро плаќање начин, ние обезбеди бесплатна испорака услуга, преку Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 35 работни денови за испорака, исто така, може да се користи на други, можете да контактирате со нас
Ако сеуште не сте го доби очекуваниот период на време, пред било неутрален/негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди помош
"""""Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако можеме да't нека се чувствувате задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство.

Главните карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
6cm
Стил:
Гроздобер
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
позлата:
Злато-боја
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Пресечените алки

Избор на клиент