• Новак
5D DIY Дијамант мозаик дијамант везови sweet home дијамант сликарство Полн Плоштад везени Крстот Бод Дома декорација Подарок

5D DIY Дијамант мозаик дијамант везови sweet home дијамант сликарство Полн Плоштад везени Крстот Бод Дома декорација

DEN 336.00
DEN 635.04
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-
раб. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Доволно смола дијаманти. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Но купувачот треба плати се врати превозот.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Главните карактеристики

Големина:
25x20cm, 40x30cm, 45x35cm, 60x45cm, 50x40cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број:
ZZ673 Ѕид налепници триптих
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Големина:
25*20cm или 40*30cm или 50*40cm или 60*45см или 45*35cm
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод,DIY Дијамант Везови /Дијамант Сликарство
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
дијамант везови:
слики rhinestones Дијамант

Избор на клиент