• Новак
2017 Мода природен камен кристал ѓердани & приврзоци куршум накит За жените undertale necklac undertale collares mujer 1pcs

2017 Мода природен камен кристал ѓердани & приврзоци куршум накит За жените undertale necklac undertale collares

DEN 88.00
DEN 103.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

com
Нарачката е повеќе од 200 долари ние ќе се овозможи и слободно DHL Express Забелешка : за посебни околности 35~60 дена (празници, политика корекција, оддалечените области)
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
Кина Пост Воздух
За 10-35 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www. Ви благодариме! Ако
. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Секој природен камен тешко е да се задржи цврста форма,всушност не постојат двајца се слични,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
00SP0178
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Rhombus
tem Тип:
Ѓердани & Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден природен камен кристално
Приврзоци Тип:
Слајд undertale ѓердан
Материјал:
Полу-скапоцени камења sans undertale
Стил:
Тренди undertale sans
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Кристал Столб
Пакување:
1pcs/многу
Занает:
жица завиткан
Земја на потекло:
Кина (провинција жеџијанг)

Избор на клиент