• Новак
Задните фендер Обтекател го Поставите на Задното Protecter Кал Прашина Guard Фендер Синџир Guard За Yamaha YZF R25 Р3 2013 2014 2015 2017 Задните кал

Задните фендер Обтекател го Поставите на Задното Protecter Кал Прашина Guard Фендер Синџир Guard За Yamaha

DEN 1985.00
DEN 2111.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме Имајте во предвид : поклопецот не е оригинална и боја не е гарантирана 100% одговара на вашиот мотор, но квалитетот е на високо ниво да се гарантира. Резервни 100% Нов Материјал Високо Квалитетна ABS Пластика
Fitment : Yamaha YZF R25 Р3 2013-2017

Главните карактеристики

боја:
црна, Јаглерод, црвена, бела, сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HXMT
Материјал Тип:
Материјал Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
yamaha yzf р3 r25
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
0inch

Избор на клиент