• Новак
U9A1 Универзална чип за CB435A CB436A CE285A CE278A CE505A CF280A CE255A CC364A

U9A1 Универзална чип за CB435A CB436A CE285A CE278A CE505A CF280A CE255A CC364A

DEN 840.00
Во достапна форма

Пристапност


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 50pcs се испраќаат. Или забелешка вашиот мешани количина
Компатибилен
со
U9 A1 Универзална чип за CB435 A/CB436 A/CE285 A/CE278 A/CE505 A/CF280 A/CE255 A/CC364 A
Верзија
Втората светска војна
Боја
МОНО
Принос
2 K/1.6 к/2.1 к/10k/6k..
ОЕМ број
CB435 A/CB436 A/CE285 A/CE278 A/CE505 A/CF280 A/CE255 A/CC364 A
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Главните карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
HP Laserjet Компатибилен Модел:
1010
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Универзална чип за CB435A CB436A CE285A CE278A CE505A CF280A CE255A
боја:
МОНО
верзија:
Светот
CB435A/CB436A/CE285A/CE278A/CE505A/CF280:
CE255A/CC364A
за 1005/P1006/:
P1505/M1120/1120n/
Универзална U94A чип:
Тонер кертриџ чип
Принос:
2K/1.6 к/2.1 к/10k/6k.
CE505A CF280A CE255A CC364A:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Избор на клиент