• Новак
Модерната Кристал Таванот Светлина Тела Сина Светлина Дома Светилка Осветлување Foyer Сала orridor Дома Декор

Модерната Кристал Таванот Светлина Тела Сина Светлина Дома Светилка Осветлување Foyer Сала orridor Дома Декор

DEN 1386.00
DEN 1824.00
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Материјал : Кристал +Акрилик;
2.Големина : Dia20cm; Сечено дупка големина : 5-9cm;
3.Моќност : 5 W;
4.Инсталација метод : Површината Монтирани /Вдлабнати ;
5.Осветлување извор : СМД led диоди (вклучени);
6.Влезен напон : AC85-265 V

Главните карактеристики

Абажур Боја:
Површината Монтирани, Вдаден
Wattage:
5W
Емитуваат Боја:
Шарени, Сина, Виолетова, Топло Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Употреба:
Дневно осветлување
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Техника:
Gilding
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
1-3square метри
Број На Модел На:
KS-CL-C01
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
FESTOON
Бренд Име:
SUNMPOOS
Број на извори на светлина:
2
Материјал:
Кристално
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Модерната Кристал LED Таванот Светлина
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерната Кристал LED Таванот Светлина
Инсталација:
Површината Монтирани /Вдаден
Примена:
Коридорот/aisle/ходникот/Дневна соба
моќност:
3/5w

Избор на клиент