• Новак
Боја на алуминиум crocheting Игла џемпер На шарени crocheting 14 сет Џемпер knittin

Боја на алуминиум crocheting Игла џемпер На шарени crocheting 14 сет Џемпер knittin

DEN 412.80
Во достапна форма

Пристапност


Име на производ : алумина multicolor crocheting
Спецификации : 2.0 mm2.5mm 3.0mm3.5mm4.0mm 4.5 мм
5.0 5.5 мм мм 6.0 mm 6.5 mm 7.0 8.0 mm mm 9.0 mm 10.0 mm
Цената е цената на сет 14
opp вреќа

Главните карактеристики

Тип:
Игла За Плетење
Употреба:
Џемпер плетење
Материјал:
Алуминиум
Производот Категорија:
Игла За Плетење

Избор на клиент