• Новак
топла продаде Убава 2Rows Бела Слатководни Бисер Ѓердани Сет

топла продаде Убава 2Rows Бела Слатководни Бисер Ѓердани Сет

DEN 824.00
DEN 1098.24
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние се обезбеди враќање и
размена на услуги.
Добредојдовте во мојата продавница!
Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн.
3 : ) имав неколку трговци, тие го продаде производот , и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
2 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Враќање/Поврат
1) За било која причина не сте задоволни со нашите производи.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух .
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас.
4 : ) Капка брод и се комбинираат брод се двете достапни.
2) производи треба да биде испратена назад ако го изберат враќање на услугата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан earring хривнија
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Сет

Избор на клиент