• Новак
Camshaft Позиција сензор За Chrysler Cirrus Sebring Dodge Avenger Неонски Stratus Плимут Ветре 4778796 4882850 5096057AA PC146

Camshaft Позиција сензор За Chrysler Cirrus Sebring Dodge Avenger Неонски Stratus Плимут Ветре 4778796 4882850

DEN 451.00
DEN 500.64
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

0 16 V 1996cc 98kw Салон 1994-1999
TROFOM Авто Делови Co.0 L (8 Вин Цифра C)
1997-2000 Dodge Stratus Camshaft Позиција Сензор за L4 2.0 16 V 1996cc 98kw Салон 1995-2001
ПЛИМУТ НЕОНСКИ Купе 2. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .0 16 V 1996cc 112kw Салон 1999-
DODGE STRATUS 2. l4 ГАС DOHC
1997-2005 Dodge Неонски Camshaft Позиција Сензор за L4 2.0 L (8 Вин Цифра C)
1998 Chrysler Sebring Camshaft Позиција Сензор за L4 2. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.0 LX 1996cc 96kw Салон 1994-1997
CHRYSLER CIRRUS 2.0 16 V 1996cc 98kw Салон 1994-1999
CHRYSLER НЕОНСКИ II 2.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.0 LX 1996cc 98kw Салон 1997-2000
CHRYSLER НЕОНСКИ (PL) 1.0 L 1996 CC 122 Cu.0 16 V 1996cc 97kw Салон 2002-2006
CHRYSLER НЕОНСКИ II 2.0 16 V 1996cc 98kw Салон 1995-2001
ПЛИМУТ ВЕТРЕ 2.0 L (8 Вин Цифра C)
Пазарот на ЕУ
CHRYSLER CIRRUS 2. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.0 L (8 Вин Цифра C)
1997 Dodge Avenger 2.8 16 V 1796cc 85kw Салон 1997-1999
CHRYSLER НЕОНСКИ (PL) 2.0 1996cc 98kw Купе 1994-1999
ПЛИМУТ НЕОНСКИ II Салон 2.

Главните карактеристики

Тип:
Холцер
Повторливост:
5S1262
Резолуција:
CSS34
Чувствителност:
CGQDG003
Hysteresis:
SU3020
Осветленост Дел Број:
4778796 4882850 4882850AA 05096057AA 5235378 5269704AB 4882850AC PC146
Мерен Опсег:
CSS49
Производителот Дел Број:
ТФ-C232
Сместување:
Camshaft
линеарна:
CSS146
Бренд Име:
TROFOM
Материјал:
213-2380
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
OE1:
4778796 4882850 4882850AA 05096057AA 5235378 5269704AB 4882850AC PC146

Избор на клиент

Freeshipping AIC23 AIC23B-45W TLV320AIC23B
  • Новак

Freeshipping AIC23 AIC23B-45W TLV320AIC23B

DEN 724.00 762.24

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Freeshipping HEF4053 HEF4053BT
  • Новак

Freeshipping HEF4053 HEF4053BT

DEN 724.00 762.24

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.