• Новак
ГОРНИОТ & ПОНИСКИ SERGER НОЖ БРАТ 929D 1034D 1134DW ВИКИНГ #XB0563-001+X77683-001

ГОРНИОТ & ПОНИСКИ SERGER НОЖ БРАТ 929D 1034D 1134DW ВИКИНГ XB0563-001+X77683-001

DEN 234.24
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.за Викинг, Горниот & Пониски Нож Serger Overlock Викинг Модели 660 CD и 680 CD XB0563-001/ X77683-001 замена и на Горниот и Долниот дел на ножот ќе се обезбеди непречено професионални ткаенина намали
Викинг 650, 660 CD, 680 CD, 1000, 1000 L, 1001 L, 1002 LCD, 1003 LCD Дел # : XB0563-001+X77683-001 Горниот & Пониски Serger Нож Дел #XB0563001 & X77683-001 Компатибилен со Брат Serger Модели : PL1500, PL2000, 925 D, 935 D, 929 D, 1034 D, & 1134 DW. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Ве молиме обидете се да се избере препорачана пошта за да се избегне губење на непотребни проблеми. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. На приемот во guard време ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде прошири на времето на приемот.

Главните карактеристики

Тип:
нож
Употреба:
нож
Материјал:
Matel

Избор на клиент