• Новак
LZHLQ Гроздобер Геометриски Резба Ѓердан Изјава Ѓердан Поставите Жените Цинк Легура Ѓердани Етничка Метал Позлата Collares Колиер

LZHLQ Гроздобер Геометриски Резба Ѓердан Изјава Ѓердан Поставите Жените Цинк Легура Ѓердани Етничка Метал Позлата

DEN 217.92
Во достапна форма

Пристапност


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Гроздобер Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-T491 Формашема Геометриски Pendant Големина Ниту еден Функцијата Спиење Tracker, ниту еден Компатибилност никој Тежина 92g Продолжен синџир 5 cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Резба геометрија Материјал Цинк Легура

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZHLQ
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Спиење Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
16KJ-T491
Функција:
Никој
Тежина:
92g
продолжен синџир:
5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Резба геометрија
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент