• Новак
20PCS 4 * 4 * 0.8 ММ 4*4*0.8 мм 4X4X0.8мм SMD такт се префрлите копчето со капак / водоотпорен бакар глава

20PCS 4 * 4 * 0.8 ММ 4*4*0.8 мм 4X4X0.8мм SMD такт се префрлите копчето со капак / водоотпорен бакар глава

DEN 52.80
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент