• Новак
2018 есен облека на децата девојки блуза солидна износени стојат јака памук бебе девојка блузи за девојки големите деца кошули

2018 есен облека на децата девојки блуза солидна износени стојат јака памук бебе девојка блузи за девојки големите

DEN 475.20
Во достапна форма

Пристапност

големина информации
Дете Големина
НИ Големина
4 T
6
8
10
12
14
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
100cm
110cm
120cm
130cm
140cm
150cm
Должина
36cm
39cm
41cm
43cm
45см
47cm
Биста*2
33cm
35cm
36m
38m
40cm
42cm
Sleeve
32cm
34cm
36cm
38cm
40cm
42cm
Рамо
28cm
29cm
30m
31m
32cm
33cm
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
95% памук детали за производот

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14, 4T
Одделот За Името:
Деца
Ткаенина Тип:
Тери
Стил:
Повик
Број На Модел На:
QM160968
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Девојки
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Spandex,Памук

Избор на клиент