• Новак
3PCS 15cm Креативни Овошје Шема Пластични Владетел Мерење Директно Владетел Алатка за Статистика Подарок Канцелариски

3PCS 15cm Креативни Овошје Шема Пластични Владетел Мерење Директно Владетел Алатка за Статистика Подарок Канцелариски

DEN 59.00
DEN 61.44
-4 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 3 PCS 15cm Креативни Овошје Шема Пластични Владетел Мерење Директно Владетел Алатка за Статистика Подарок Канцелариски
Функција :
100% Сосема Нов + Висок Квалитет !
цртан филм овошје 15cm Владетел, свежи и прекрасна Детска многу,Дебели Пластичен Материјал,издржлив, полиран мазни рабови,ќе не боли раката, се користи повеќе доверба.
Количина : 3 еез
Материјал : Пластика
Големина : 16.8 cm * 2.4 cm
Мерен опсег : 15cm
Боја : 6 боја(случаен боја не може да изберете стил)
Пакување Листа : 3*Овошје Владетел
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

боја:
3pcs случаен избор
Тип:
владетелот
Број На Модел На:
2
Укината:
No
Промоција Владетел:
Yes
Бренд Име:
PTDWCR
Владетел Тип:
Директно Владетел
Материјал:
Пластични
Мерен Опсег:
15cm
Алијаси:
Овошје Владетел
Количина:
3pcs

Избор на клиент