• Новак
Круша форма светла Златна Кубни Циркони жолта вода-капка CZ камен монистра за накит одлуки DIY лабави камења

Круша форма светла Златна Кубни Циркони жолта вода-капка CZ камен монистра за накит одлуки DIY лабави камења

DEN 48.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
10X12mm, 4X6mm, 13X18mm, 5X7mm, 6X8mm, 9X11mm, 7X9mm, 8X10mm, 10X14mm, 12X16mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
Златна CZ
Материјал:
Камен
Бренд Име:
JIUYEE

Избор на клиент