• Новак
Жените Секси Половината Cincher Корсети 28 Челик Boned Bustiers Корсет Underbust Сатен Тело Shaper Долна Облека Половината Cincher Corselet

Жените Секси Половината Cincher Корсети 28 Челик Boned Bustiers Корсет Underbust Сатен Тело Shaper Долна Облека

DEN 638.00
DEN 671.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе добијат совети скромно. Половината тренер без напор лушпи исклучите фунти со движење на грозен тежина од midsection. Одлучи внимателно пред да го купите ! Било каков проблем pls не двоумете се контактирајте со нашата служба за корисници на услуги. Нашите работни дена е од понеделник до сабота и од 9 часот до 6часот . Ако мислите дека ние сме во потребата од подобрување може јавете се во нашата служба за корисници.
Време на испорака
А) сад (Epacket) 7-15 дена
Б) Обединето Кралство (Ер mail од Кина) 15-30 дена
В) Австралија,Канада (Ер Пошта преку Хонг Конг Пост) 15-30 дена
Г) Германија, Франција (Ер Пошта преку Хонг Конг Пост) 15 -30 работни дена
Д) Други земји (Ер Пошта преку Хонг Конг Пост) Можеби повеќе од 30 работни дена
2. Половината Обука Корсет е најновата топла тренд се одобрени од страна на убавината икони Ким Kardashian, Kylie Jenner и Ники Minaj. Ние Accepet 14 дена се врати и враќање.
Мерење : Pls мерка половината големина (една педа над папокот) Ако вистински половината е bettween две големина, pls изберете помала големина. Нашите Слабеење Половината Корсет е дизајниран да тенок на midsection додека зголемување на вашата половината и биста да се постигне таа популарна Hourglass фигура.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Декорација:
Sequined
Материјал Состав:
Полиестер Spandex + Челик Коски
Стил:
Лолита Стил
Број На Модел На:
Z9324
Бренд Име:
мис moly
Пол:
Жените
Shapewear:
Половината Cinchers Underbust
Материјал:
90%полиестер и 10%spandex
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL
Стил:
Корсет Половината Cinchers
Половината Cinchers:
Жените Bustiers & Корсети
боја:
црна, беж
Коски:
28 Челик Коски
Функција:
Слабеење Бурлеска Костими Чипка

Избор на клиент