• Новак
модерната популарна стакло оркестарот винил ѕид налепници Цвеќиња Дома Декор Отстранлив бесплатен превозот прозорец декорација употреба живеење спална соба

модерната популарна стакло оркестарот винил ѕид налепници Цвеќиња Дома Декор Отстранлив бесплатен превозот

DEN 111.00
DEN 117.12
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


модерната популарна стакло оркестарот винил ѕид налепници Цвеќиња Дома Декор Отстранлив бесплатен превозот прозорец декорација употреба живеење спална соба
Производ Големина/Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
Ефект Слики И Производите Слики И Детали

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZYVA-8522-NA
Класификација:
За Ѕид
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
винил,ПВЦ
producted големина:
58*25cm
каде да се обратат:
мазна стакло ѕид налепници
Пакување:
Транспарентен OPP
Карактеристики:
Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор

Избор на клиент