• Новак
13.7*12.3 CM Прекрасна Мачка, Љубителите на Прозорецот Декорација Автомобил Налепница Креативни Цртан филм Мотоцикл Decals C4-0473

13.7*12.3 CM Прекрасна Мачка, Љубителите на Прозорецот Декорација Автомобил Налепница Креативни Цртан филм

DEN 48.00
DEN 79.20
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


Ставете Алатки : C несклонен, Scraper или Кредитна Картичка. Ставете Чекор : 1.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.(Кога купувачот наредби за помалку од $7.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOJA
Налепница Сместување:
прозорецот
Име На Модел:
C4-0473
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
13.7cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12.3cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена

Избор на клиент