• Новак
Нов круг на Dongyang резба ЦВЕТНИТЕ леи цвеќиња врежан вратата applique печ кабинет ЦВЕТ

Нов круг на Dongyang резба ЦВЕТНИТЕ леи цвеќиња врежан вратата applique печ кабинет ЦВЕТ

DEN 3360.00
Во достапна форма

Пристапност


Бебе слика : (големина може да се прилагоди)
[description] : home office декорација, уметности и занаети, итн.
[материјал] : гума дрво
[дали] : не се наслика
[ниво на квалитет] : квалификуван
Најубаво врежан декоративни цвет плоча, може да се користат за декорација на ѕидови и покривот вратата мебел итн. Сега, некои луѓе во современите и античките чај со вкус Дома Мебел резба цвет одбор како украс, некои едноставно прозорец панели, цвет кревет плоча по refurbishing, блок ѕид виси, носталгични стил и модерен затворен мебел материјали едни со други, да се создаде културна атмосфера на Кинеските и Западните

Главните карактеристики

Избор на клиент