• Новак
Секси Жените Црвен Лак Градник Поставува Лесна Везови Чипка Градник долна Облека долна облека им Помогнам на Поместена Блузи Градници YC

Секси Жените Црвен Лак Градник Поставува Лесна Везови Чипка Градник долна Облека долна облека им Помогнам на

DEN 227.00
DEN 287.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ".
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа "
Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време!
Секси Жените Црвен Лак Градник Поставува Лесна Везови Чипка Градник долна Облека долна облека им Помогнам на Поместена Блузи Градници YC
Карактеристики :
Вез & Мрежа Флорални Дизајн , Жешки Секси.
Високо Квалитетен Материјал ,Удобен За Носење.
Underwire,Push-Up ,Совршен Биста Форма.
Специфики :
Стил : Push-up Чипка Градник Поставува
Затворач & Затворање : Назад Затворање & Три Кука-и-око
Материјал : Памук + Spandex + Најлон
Поддршка Тип : Underwire
Бои : Црвена
Подлога : Поместена
Големина на :
Куп : B C (3/4 Чаша)
Бендот Големина : 32 34 36
Градите Големина : 70 75 80
Knickers Големини : Една Големина Половината : 28-38 cm/11.02''-14.96''
Директно Crotch Длабоко : 18cm/7.08''
Пакет се вклучени : 1 X Градник Сетови(Градник + Knicker)
Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!

Главните карактеристики

Чаша Големина:
70B, 70C, 75B, 75C, 80B, 80C
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Памук,Најлон,Spandex
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање,Три Кука-и-око
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
L1038

Избор на клиент