• Новак
20pcs 12x16mm правоаголник цинк легура чевли тока,Метален затворач,Кука Clasps Наоди

20pcs 12x16mm правоаголник цинк легура чевли тока,Метален затворач,Кука Clasps Наоди

DEN 252.96
Во достапна форма

Пристапност

Оштетени или Грешка Предмети : По превозот преку половина на планетата, во случај дека ќе примите некој објект кој се докажува да бидат погрешни или оштетен, ние сме среќни да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата.
количина : 20 PCS
големина : 12x16mm материјал : цинк легура боја : никел Многу убав и висок квалитет
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот. За други земји, превозот време можеби една недела подолго. Ако ви треба количина е поголема,plz се чувствуваат слободни да контакт. Што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас за решение, и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите. Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време.

Главните карактеристики

Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
0.64inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
3.4g
Објектот Ширина:
0.48inch
Производ Карактеристики:
clasps
Број На Модел На:
10116203
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал

Избор на клиент