• Новак
Ретки диносаурус симулација модел / играчка диносаурус Schleswig Вајс Долго прецизната изработка

Ретки диносаурус симулација модел / играчка диносаурус Schleswig Вајс Долго прецизната изработка

DEN 632.16
Во достапна форма

Пристапност


Извоз трговија производи , ПВЦ nontoxic , без мирис материјал, околу 20-28 CM кои се движат од диносаурусите , диносаурусите се редок вид на диносаурус модели ! Е колекција од диносаурус навивачи мора да се модел !
Бебе стоки производители биле избришани , умот пријател, ве молиме внимателно да ги шут !

Главните карактеристики

Бренд Име:
ASNOWRIN
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Тема:
Животни
Животни:
Диносаурусите
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Кина
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
L
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Пластични
Кукли Категорија:
Статички животни
Животно форма:
Eleka / Диносаурус

Избор на клиент