• Новак
Жешка За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил стил покрие стап нерѓосувачки челик Средината Ракавица кутија пред трим светилка трим panel 2 парчиња

Жешка За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил стил покрие стап нерѓосувачки челик Средината Ракавица

DEN 2953.00
DEN 3318.24
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Вашето мислење е многу важна за нас. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Ние ќе го прават истото за вас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
WXGUH6745
Модел Година:
2015-2018
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
Murano
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент