• Новак
Лаванда Hamamelis Овес Суштината Полно Лице Лицето Маска Лист за Навлажнувачки Осветлувајќи и Белење за Нега на Кожата Маска 30ml/ 1PCS

Лаванда Hamamelis Овес Суштината Полно Лице Лицето Маска Лист за Навлажнувачки Осветлувајќи и Белење за Нега

DEN 60.00
DEN 72.96
-18 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме. Fuether повеќе,ние сме, исто така, фабрика,ве молиме контактирајте со нас директно ако сте веледрогерија или дистрибутер.Тоа е првиот бренд кој е за позиционирање својот корпоративен идентитет како водечки бренд на Кожата Убавина.
Ве молиме оставете ја вашата повратна информација за нас откако ќе го добиете на вашиот предмет. Се релаксираат и да уживаат 15-20 минути,нека кожа целосно да се апсорбира хранливи материи
5. Бесплатен превозот предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket зависи од различни земји,ќе обезбеди следење на број по породувањето. Нежно туп маската и да се направи тоа целосно ставени на лицето
4. Земе маска по 15-20 минути,нежно масажа со останатите суштината да ги апсорбира competely,а потоа се исчисти со вода
6.5% парцели испраќаат може да се изгуби за време на превозот,ве молиме контактирајте со нас ако не добиете предмети во текот на 60 дена. П : Дали имате попуст кога ќе се купи голем квантитет?
О : Секако,генерално може да се добие попуст околу 5-10% доколку купите повеќе од 3 делови.Да се биде "лесно достапни" бренд со заеднички продажба поени,TIANZICAI е продолжува својот бренд концепт со сигурни чекори,флексибилни услуга и конкурентна цена политика. Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или Trade Manager ако имате проблеми,ние ќе respone вас како е можно поскоро и да се обидуваме се потрудиме да го реши. Секој објект ќе биде предаден sucessfully,но околу 0.Брендот истражувачите се користи Канада и германската Технологија за да се создаде високо квалитетни и безбедни козметички производи кои ги исполнуваат последните барања на Кожата Убавина.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Состојка:
Природно,други Есенција Лаванда
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Третман на Акни
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FM078
НЕТО-WT.:
30ML
сертификација:
GZZZ
Бренд Име:
Naluues
Формулирањето:
течни
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
функција 1:
Анти-Стареењето
Карактеристика 2:
Третман На Акни
функција 3:
Белење
Функција:
Хидратантен
карактеристика 4:
антиоксиданс
Карактеристика 5:
Крем
Функција 6:
Чувствителни
Модел Тип:
Кинење-тип маска
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа

Избор на клиент