• Новак
Laidong KAMA LL380B,на LL380 на гориво филтер и масло филтер елементи

Laidong KAMA LL380B,на LL380 на гориво филтер и масло филтер елементи

DEN 853.92
Во достапна форма

Пристапност


Дел име : гориво и масло филтер
За Laidong Мотор LL380;
секој сет содржи еден гориво филтер и еден масло филтер за елемент

Главните карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
LL380B
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Избор на клиент