• Новак
Око чудо Големо Лејди Круг Оптички Рамки Гроздобер Eyewear Рамки Ретро Очилата Сина Шарени

Око чудо Големо Лејди Круг Оптички Рамки Гроздобер Eyewear Рамки Ретро Очилата Сина Шарени

DEN 7883.00
DEN 11424.00
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние поддршка Зачувам. Предмети мора да се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот. Нашата колекција е постојано се развива со цел да се остане во тек со постојано менување на трендови на пазарот. Тоа трае 3-10 дена. Ние ќе испрати стоката во 1-3 дена по вашата исплата. Сите наши оптички рамки и очила за сонце се направени за да се Европската CE стандарди.
Yoptical е горд на понудата ќе ацетат рамки, метални рамки, титаниум чаши, алуминиумски очила, TR90 рамки и така натаму. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле.
Yoptical ќе биде возбуден за да имате на вашиот бизнис, и се флексибилни и отворени кон нови начини за да им служат на нашите повеќето вреднува средства, вие, нашите корисници. Вашето задоволство е од витално значење за нас, и нашата крајна цел. Превозот и ракувањето со такси не се враќа и купувачот е одговорен за такси превозот во двата начини ако тие сакаат да направат размена. Ако не сте задоволни со нив, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
17193
Бренд Име:
Око чудо
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
очила за жени
Стил:
целосна rim
Употреба:
за рецепт очила
Леќа Тип:
јасно леќи ,без Рецепт Леќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент