• Новак
SBART Слободно Нуркање Neoprene Wetsuit За Пливање 3ММ Триатлон Нуркање Сурфање Wetsuits Spearfishing Wetsuits N1013

SBART Слободно Нуркање Neoprene Wetsuit За Пливање 3ММ Триатлон Нуркање Сурфање Wetsuits Spearfishing

DEN 2395.20
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Lycra,Spandex
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
1013
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Број На Модел На:
1013 3ММ Neoprene Wetsuit
боја:
Црна, Сина, Розова
Големина:
S M L XL XXL
Материјал:
neoprene wetsuit
корисникот:
Мажи/Жени
fuction:
Сурфање / Пливање / Нуркање
Модел Тип:
1013 Wetsuit
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Избор на клиент