• Новак
MaiYaCa Еден Пеколен Портокал Новата Големина Mouse Pad Не-Пропадна Гумена Подлога 18*22cm и 25*29cm Глувчето Душеци

MaiYaCa Еден Пеколен Портокал Новата Големина Mouse Pad Не-Пропадна Гумена Подлога 18*22cm и 25*29cm Глувчето

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
M
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MaiYaCa
боја:
Lmage Екранот
size1:
18cm*22cm*0.2 cm
size2:
25cm*29cm*0.2 cm
Материјал:
силикон
Одговара за:
Компјутерски Игри Играч
Стил:
Еден Пеколен Портокал
Модел:
MSI4001

Избор на клиент