• Новак
Cuculus Трчање за мажи жени продажбата Патики Mens Krasovki Zapatillas спортски чевли жена feminino esportivo Q65

Cuculus Трчање за мажи жени продажбата Патики Mens Krasovki Zapatillas спортски чевли жена feminino esportivo

DEN 896.00
DEN 1628.64
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Кина Пост, Epacket, DHL Ние брод во светот со Кина, Воздухот Пост, E-пакет,Aliexpress Стандард, DHL и така натаму.0 cm
Беа 25,5 см
26.5
10
Нозете Должина ( Инчи )
9.5
7
Нозете Должина ( Инчи )
9. ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ ! Точноста на опис на производот Комуникација со продавачот Превозот време ве Молиме контактирајте со нас во прв пат ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!. Драги Ценети купувачи, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди повратни информации. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство. Ние сме unabl за контрола на времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица, услуги,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.5 cm
ЕУР
36
37
38
39
40
Жените НАС
5
5.Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 72 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
baideng
Пол:
Мажи
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Mesh
Функција:
Дише,Масажа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Датум На Издавање:
Spring2017
Функција:
Амортизирање
За Растојание:
Сса 10 километри
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Почетник
Применливи место:
Хард Суд
Технологија:
Воздухот Единствена
Број На Модел На:
360/Q65
Insole Материјал:
ЕВА
Горната Висина:
Ниска
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање

Избор на клиент