• Новак
Aichun злато солза филм да откине маската на носот на роговиден

Aichun злато солза филм да откине маската на носот на роговиден

DEN 265.00
DEN 408.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Третман на Акни
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
135g
Број На Модел На:
y
Бренд Име:
QYF
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
Гел
Употреба:
Целото Лице
Сертификат Број:
GZZZ
Тип:
Пилинг Маска
Пол:
Женски
Состојка:
y

Избор на клиент