• Новак
Бесплатен Превозот Нов ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА HP DV5 DV5T DV5T-1000 DV5T-1010 DV6-1400 ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ НОВИ FORCECON DFS531205PC0T F787

Бесплатен Превозот Нов ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА HP DV5 DV5T DV5T-1000 DV5T-1010 DV6-1400 ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОРОТ

DEN 304.00
DEN 427.68
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Бесплатен Превозот Нов ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА HP DV5 DV5 T DV5 T-1000 DV5 T-1010 DV6-1400 ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ НОВИ FORCECON DFS531205 PC0 T F787
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Бесплатен Превозот Нов ЛАПТОП, CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА HP DV5 DV5 T DV5 T-1000 DV5 T-1010 DV6-1400 ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ НОВИ FORCECON DFS531205 PC0 T F787

Главните карактеристики

Бренд Име:
DBTDHY
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
ЗА HP DV5 DV5T DV5T-1000 DV5T-1010
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Производи Статус:
Акции
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Пакет:
Yes

Избор на клиент