• Новак
Dimon прилагодено SUS 304 лизгачки вратата хардвер дрво лизгачки вратата хардвер Америка стил лизгачки вратата хардвер СМ-СДС 7103

Dimon прилагодено SUS 304 лизгачки вратата хардвер дрво лизгачки вратата хардвер Америка стил лизгачки вратата

DEN 3033.00
DEN 4332.00
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Но, кога ќе се примени стоки и да се најде пакетот оштетени или пропушти предмети, ве молиме да не го потпише пакет и да се обиде да поднесе барање со вашиот изразуваат компанијата да се врати цената на штета или загуба.Искрено се добредојдени препродавачи да преговара и соработка!

Ningbo Dimon Метални Производи Co.
За понатамошни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања, ви благодариме!
1. Во меѓувреме ние поседува висок калибар техничари и менаџери, и секогаш се однесува себе за целата-поставување услуги како што се развој и дизајн, мувла одлуки, умре-кастинг, механичка обработка, полирање, статички спреј-пластика, позлата, итн.
Имаме стекнато на корисниците Доверба и да имаат добар углед од странство и на домашните.

Главните карактеристики

боја:
железнички должина 1500mm, железнички должина 1830mm, железнички 2000mm должина, железнички должина 2500mm
Вратата Материјал:
Цврсто Дрво
Вратата Тип:
полимер
Отворање Метод:
Притисни и Повлечете
Број На Модел На:
ДМ-СДС 7103
Полнење Единица:
Сет
Главен Материјал:
Челик
Отворен Стил:
Лизгање
Лизгање Тип Врата:
Поделбата Врати
Позиција:
Внатрешни работи
Површина По Завршувањето:
Заврши
Тип:
Лизгачки Врати
товарот:
120 Килограми
Дрво вратата дебелина:
35-40mm, 40-45mm
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Површина:
Сатенски
Лизгачки железнички должина:
1.5 м,1.83 m,2m,2.5 м, Индивидуализира
Лизгачки железнички дебелина:
2mm
Лизгачки железнички Дијаметар:
25mm
боја:
Метал
време на испорака:
според цел количина
ОЕМ:
на располагање

Избор на клиент

Чилер
  • Новак

Чилер

DEN 960.00

Со Грејач и антизаглавени систем Под поддршка на структурните гигант Hongfeng Индустриска Група, ПОЗНАТИОТ