• Новак
Смешни Франкенштајн Ноќта На Вештерките Костим Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Од Lvsure За Автомобил Троседот

Смешни Франкенштајн Ноќта На Вештерките Костим Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите

DEN 228.00
DEN 250.56
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење. Големина : 45 cm x 45cm/18" x 18"(appr. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.) Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Големина:
20x20 Inch, 18x18 Inch, 12x20 Inch
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
HTP2168040213
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
50 % Полиестер 50% Памук
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
печатени, од една страна,
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Ноќта на вештерките
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Смешни Frankenstei

Избор на клиент