• Новак
Loo Покаже Mens Да, Јас Може Да Се Вози Стап Долг Ракав Возрасни Маици Обичните Мажи Tee

Loo Покаже Mens Да, Јас Може Да Се Вози Стап Долг Ракав Возрасни Маици Обичните Мажи Tee

DEN 820.00
DEN 911.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Не пресврт или висат суво за да се избегне деформација, 3.
Rib Јака
Увезени. Така на квалитетот е загарантирана. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. преглед Supersoft и удобно француски rib поврзана памук crewneck. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел." Ве молиме Имајте во предвид : Оваа Големина е НИ Големина, ве Молиме обратете се На Големината на Табелата Подолу.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ).
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Процеси
Нашите производи се фаворизира и доверени од страна на клиентите, бидејќи на исклучителна техника, роман дизајн и сигурен квалитет.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Општи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на клиент